Extraspasmina

3,4 [16]Extraspasmina swoją nazwą odwołuje się do starego i bardzo popularnego leku uspokajającego, jakim jest neospasmina. Ma jednak trochę inny skład i przeciwieństwie do poprzedniczki nie jest sprzedawana w formie syropu, a jako tabletki. Skład leku jest ciekawy: Mamy w extraspasminie wyciąg z kozłka lekarskiego oraz melisy. Dodatkowo preparat wzbogacony jest o dużą dawkę witaminy B6, która pozytywnie wpływa na układ nerwowy i w długim okresie może przyczynić się do zmniejszenia naszej podatności na stres.
Przy braniu tego leku należy wystrzegać się innych leków uspokajających i alkoholu. Branie extra spasminy razem z niektórymi antydepresantami również może przysporzyć nam problemów.

Najnowsza opinia o Extraspasmina:

„Cały czas stoi po tym…” [czytaj więcej poniżej]

Extraspasmina otrzymał ocenę średnią: 3,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 16 opinii

Extraspasmina jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie,


Informacje z ulotki Extraspasmina:

Sprawdź jak działa Extraspasmina na podstawie ulotki leku:

Extraspasmina dawkowanie Extraspasmina dawkowanie


Masz pytania dotyczące leku Extraspasmina?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Extraspasmina:

Extraspasmina cena:

Lek Extraspasmina nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Extraspasmina ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Extraspasmina?

Oto lista aptek i sklepów z Extraspasmina:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Extraspasmina
 1. Extraspasmina #

  Cały czas stoi po tym

 2. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  W porównaniu do innych tego typu leków dostępnych bez recepty jest skuteczniejszy, jednak nie mogę nazwać tego leku opłacalnym- jedno opakowanie starcza na około 3 dni.
  Chwilowo pomaga się wyciszyć, nie pomaga na problemy ze snem.

 3. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nigdy nie brałem takich leków wiec nie miałem doświadczenia… Po trzech tabletkach jednorazowo wystąpił u mnie problem z mowa, do tego stopnia, że nie mogłem wydusić słowa. Po 10 minutach przeszło i pojawił się uśmiech od ucha do ucha. Po 20 minutach całkowity spokój. Nie polecam tylu na raz. Dziwne doświadczenie.

 4. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam pewne problemy z nerwami, a teraz doszły problemy ze snem. Mama kupiła mi Extraspasminę. Pierwsze kilka dni jedna tabletka działała już po 10 minutach po wzięciu. Na uspokojenie w zasadzie nie wiem czy działa, bo mama każe mi ją brać wieczorami, gdy nie jestem w szkole, bo mogą u mnie wystąpić objawy senności i otumanienia. Teraz jedna tabletka nie działa ani na uspokojenie, ani na senność. Biorąc tabletkę o 21 do północy i tak nie zasnę. Wczoraj wzięłam 2 z rezultatem, że pomoże, ale nic na mnie to nie działa. Chyba czas pić meliskę…

 5. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wzięłam dopiero raz, nie wystąpiły u mnie żadne skutki uboczne. Miałam potworny humor, byłam zdenerwowana i ciągle płakałam. Po wzięciu dwóch kapsułek humor znacznie mi się poprawił, cały czas się uśmiechałam i już nie miałam napadów płaczu. Dzisiaj zapobiegawczo też wzięłam dwie kapsułki, póki co nie ma tak silnego efektu ale humor mam dobry. Co fakt wczoraj byłam odrobinę senna, ale dopiero jakieś 3 godziny po zażyciu leku, więc nie wiem czy miało to jakikolwiek wpływ, czy po prostu wyszło zmęczenie. Polecam.

 6. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Świetny lek! Wystarczy jedna tabletka i już po 5 minutach jestem spokojna. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Prawda jest, że po dłuższym stosowaniu człowiek staje się sam z siebie spokojniejszy, ze nie potrzebuje tabletek, niestety po pewnym czasie znowu trzeba je brać.

 7. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  niewiele testowałem środków ale spośród kilku ten działa najlepiej 2 tabletki przed snem i usypiam czasem muszę wziąć jeszcze, ale po tej dawce zwala z nóg a problemy ze snem mam ogromne

 8. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie uspokaja, a tylko usypia, więc dla mnie kompletnie nieprzydatne.
  Polecam na problemy ze snem.

 9. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  witam, wzięłam pierwszego dnia 2 tabletki Extra Spasmina- nic mi nie było..drugiego dnia masakra, a wzięłam tylko jedną kapsułkę: zawroty głowy, senność, otumanienie, niemożność skoncentrowania się na niczym, problemy z mową, zatrzymanie wody w organizmie (spuchły mi oczy i nogi w kostkach oraz miałam niemile mrowienie w rękach)- mimo niewysokiej ceny wiem, ze nie mogę jej brać- na mnie działanie odnosi przeciwne do pożądanego

 10. Extraspasmina #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jedna kapsułka przed egzaminem i pełen spokój – polecam!


Znasz Extraspasmina? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.