Coaxil


Coaxil to antydepresyjny lek należący do grupy SSRE. Jest to lek zupełnie niekonwencjonalny, działa przeciwnie do leków z grupy SSRI, tzn. zamiast zmniejszać wychwyt zwrotny serotoniny, Coaxil jeszcze go powiększa. Lek podwyższa także poziom dopaminy. Działanie leku często opisywane jest, jako lekka stymulacja. Coaxil używany jest najczęściej trzy razy dziennie. Do ewentualnych skutków ubocznych leku należą zaparcia, uczucie suchości w ustach, oraz bezsenność. Oprócz stosowania leku przy leczeniu depresji Coaxil także znajduje zastosowanie przy leczeniu nerwic.
Napisz swoją opinię o Coaxil


Cena Coaxil
Skutki uboczne Coaxil
Dawkowanie Coaxil
Ulotka Coaxil
Zamienniki Coaxil
Forum Coaxil
Najnowsza opinia o Coaxil
Zastosowanie i składniki Coaxil
Gdzie można kupić Coaxil?

Opinie o Coaxil (105)

Coaxil, ocena średnia

5.5333333333333

Skutecznosc

62/10

  Brak skutków ubocznych

  59/10

   Oplacalnosc

   45/10
    1. Opinia użytkownika o Coaxil :

     Skutecznosc

     2.7

     Biorę coaxil od tygodnia. Jak dotychczas skutków pozytywnych nie zauważyłem. Źle myśli i przytłoczenie, gonitwa myśli nie minęło. Może to jeszcze za wcześnie, ale moja cierpliwość jest na wyczerpaniu. Pozostaje tylko cierpliwie leżeć i czekać na pozytywne efekty. I to wszechwładne otumanienie i niechęć do jakiegokolwiek działania. Pisze po prostu, aby zabić czas. Pozdrawia walczących.

    2. Opinia użytkownika o Coaxil :

     Coaxil biorę 3 razy dziennie od ponad pół roku. Jak zapomnę dawki mam masakrę w głowie. Zawroty i szumy. Po 5 miesiącach zaczęłam odczuwać, że w ogóle na mnie to nie działa. A odstawić tak szybko się nie da. Skutków ubocznych specjalnie nie odczuwałam. A na początku rzeczywiście działał.

    3. Opinia użytkownika o Coaxil :

     Skutecznosc

     1.1

     Brak skutków ubocznych

     4.5

     Oplacalnosc

     6.7

     Witam,
     lekarz przepisała mi Coaxil 1xna noc+Promazin 1xna noc i Asentre 1x rano. Coaxil biorę po raz pierwszy, tamte leki kiedyś brałam i czułam się dobrze, a Coaxil wzięłam 3 raz i czuję ból w okolicy serca, i podnosi mi się ciśnienie, a puls spada, czuję się dziwnie. Nadmieniam, że choruję na chorobę niedokrwienną niestabilną serca i nadciśnienie, ale biorąc leki mam ciśnienie raczej w normie. Często biorę pod język nitroglicerynę. Jednak ten lek, chyba źle działa na moje serce. Myślę, że powinnam ponownie pójść do mojego lekarza.
     Pozdrawiam :)

    4. Opinia użytkownika o Coaxil :

     Skutecznosc

     3.5

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     2.4

     Nie dla mnie. Za słaby. Ogólnie jestem lekooporna, nie działają na mnie takie subtelne leki, za bardzo przechodzona w substancjach odurzających i psychotropowych głowa.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.