Biotebal

4,5 [13]Biotebal, szczyci się mianem leku, w przeciwieństwie do większości preparatów dostępnych w Polsce, które, mimo iż również zawierają biotynę, są suplementami diety.
Lek przygotowany jest dla osób chcących dbać o swoją skórę i paznokcie. Będzie przydatny jednak tylko dla tych osób, u których występuje niedobór biotyny. U osób, u których tego niedoboru nie ma, branie biotebalu jest bezcelowe.
Przedawkowanie leku jest bardzo trudne i nie powinniśmy się tym zamartwiać.

Najnowsza opinia o Biotebal:

„Sięgnęłam po biotebal po urodzeniu dziecka, kiedy wypadło mi strasznie dużo włosów. Nigdy nie miałam gęstych, ale po porodzie, to łyse placki się pojawiły. Dermatolog mi polecił ten lek, bo biotyna ma super wpływ na włosy. Po krótkim stosunkowo czasie wypadanie się zatrzymało, a później pojawiły się tzw. baby hair. Minęło kilka miesięcy od tamtego czasu i moje włosy są w super stanie. I wystarczyła tylko jedna tabletka…” [czytaj więcej poniżej]

Biotebal otrzymał ocenę średnią: 4,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 14 opinii

Biotebal jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Informacje z ulotki Biotebal:

Sprawdź jak działa Biotebal na podstawie ulotki leku:

Biotebal skutki uboczne Biotebal przedawkowanie Biotebal przedawkowanie
Biotebal w ciąży Biotebal w ciąży Biotebal karmienie piersią Biotebal a karmienie piersią
Biotebal dawkowanie Biotebal dawkowanie Biotebal przeciwskazania Biotebal przeciwskazania


Pytania o Biotebal na forum:

  Opuchlizna po Biotebalu ?

Masz pytania dotyczące leku Biotebal?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl

Biotebal cena:

Lek Biotebal nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Biotebal ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Biotebal?

Oto lista aptek i sklepów z Biotebal:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Biotebal
 1. Biotebal #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Sięgnęłam po biotebal po urodzeniu dziecka, kiedy wypadło mi strasznie dużo włosów. Nigdy nie miałam gęstych, ale po porodzie, to łyse placki się pojawiły. Dermatolog mi polecił ten lek, bo biotyna ma super wpływ na włosy. Po krótkim stosunkowo czasie wypadanie się zatrzymało, a później pojawiły się tzw. baby hair. Minęło kilka miesięcy od tamtego czasu i moje włosy są w super stanie. I wystarczyła tylko jedna tabletka dziennie. Polecam.

 2. Biotebal #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biotebal biorę od miesiąca i chociaż podobno efekty widać dopiero po 3miesięcznej kuracji, to ja już teraz widzę, że włosy przestały mi tak wypadać. A przy okazji też poprawił się stan moich paznokci, bo strasznie były łamliwe.

 3. Biotebal #

  Tak polecam biotebal moja skóra znacznie sie poprawiła włosy tak nie wypadaja a paznokcie w koncu sie nie łamia tego własnie szukałam jest super no i cena mogła by być nizsza ale i tak warto.

 4. Biotebal #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Strasznie wypadały mi włosy, w aptece polecono mi biotebal 5 zażywam go od 1, 5 tygodnia , włosy przestały wypadać _oby tak dalej :D

 5. Biotebal #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jestem mamą dwójki dzieci mam no miałam problemy z łamiącymi sie paznokciami wypadającymi włosami dopóki nie zaczełam stosować biotebalu jestem super zadowolona biore go już 4 tydzień i widze różnice a brałam juz sporo suplementów diety skrzypowita mi pomogła ale nie tak jak ten lek ogólnie rzecz biorąc polecam :)

 6. Biotebal #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę biotebal drugi miesiąc, zauważyłam zdecydowaną poprawę w kondycji moich włosów. Wcześniej wypadały mi garściami, teraz jest ich powiedzmy jedna garść. Będę go stosowała przez trzy miesiące, bo widzę, że działa. Paznokcie mam mocne jak ze stali.

 7. Biotebal #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Moje paznokcie i włosy jeszcze dwa miesiące temu były w fatalnej kondycji. Przeglądając internet wpadłam na lek Biotebal. Na początku podchodziłam do niego sceptycznie, jednak już po 2,5 tygodniach zauważyłam, że moje włosy nie wypadają, a paznokcie stały się mniej łamliwe. Nie mam też tylu wyprysków co kiedyś. Polecam lek Biotebal, jest jednym z najskuteczniejszych preparatów na rynku:-)

 8. Biotebal #

  Biotebal jest super, bynajmniej dla mnie !

 9. Biotebal #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biotebal biorę już 4 m-c, jestem zadowolona ,paznokcie są naprawdę twarde, w życiu takich nie miałam, nawet po stosowaniu innych suplementów znacznie dłużej, wypadanie włosów wstrzymało się ,teraz czekam na odrosty.

 10. Biotebal #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biotebal to srodek naprawdę sprawdzony, nie powoduje skutków ubocznych, jest bezpieczny w porównaniu do innych suplementów. Regeneruje włosy, paznokcie i skórę. Wfekty widać po dość długim czasie, bo po około miesiącu stosowania, natomiast zapewniam – warto!


Znasz Biotebal? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.