Bellergot

4,0 [12]Najnowsza opinia o Bellergot:

„Ja również stosowałam Bellergot i mogę potwierdzić, ze lek jest skuteczny:)Moje nerwy i serce się wyciszyły a i ataki duszności ustąpiły:)…” [czytaj więcej poniżej]

Bellergot otrzymał ocenę średnią: 4,0 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 14 opinii

Bellergot jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie,


Informacje z ulotki Bellergot:

Sprawdź jak działa Bellergot na podstawie ulotki leku:

Bellergot w ciąży bellergot w ciąży Bellergot karmienie piersią bellergot a karmienie piersią
Bellergot dawkowanie bellergot dawkowanie Bellergot skutki uboczne
Bellergot przeciwskazania bellergot przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Bellergot:

Bellergot cena:

Lek Bellergot nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Bellergot ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Bellergot?

Oto lista aptek i sklepów z Bellergot:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Bellergot
 1. Bellergot #

  Ja również stosowałam Bellergot i mogę potwierdzić, ze lek jest skuteczny:)Moje nerwy i serce się wyciszyły a i ataki duszności ustąpiły:)

  adds_comments_list
 2. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie ten lek jest idealny. Tyle. Nic lepszego dla mnie nie wymyślą. Mam nerwice, która przy nasileniu, zawsze powoduje problemy z trawieniem, do zaparć, powodujących dalej bóle brzucha. A bellergot tak bardzo mnie wycisza. po tym leku staje się inna osobą, odchodzi nerwica, a bez niej przewód pokarmowy może odsapnąć. no i plus największy, że nie ma takich tendencji do powodowania uzależnień jak xanax, który też znam, ale tego diabełka wolę unikać.

  adds_comments_list
 3. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Zużyłam juz całe pudełko i z przerażeniem stwierdziłam, że zostały mi 2 tabletki, więc szybko do lekarza po receptę na następne pudełko. Lek wyciszył mnie całkowicie, już po pierwszej tabletce przespałam całą noc, gdzie wcześniej budziłam się w środku nocy z zdrętwiałymi rekami i lękiem na piersi. Biorę 2 dziennie, czy przytyłam? Nie wiem, po których lekach, bo również biorę euthyrox przez 4 mc a bellergot od 1 mc . Ale cieszę się, bo wróciłam do normalności. :)Pozdrawiam
  Skąd to wszystko się bierze ach.

  adds_comments_list
 4. Bellergot #

  Mnie też pomógł, ale niestety przytyłam w ciągu ok. miesiąca 3 kg, dla mnie to była katastrofa, musiałam go odstawić i zaczęłam biegać i ćwiczyć z Tracy Anderoen ( z płytki CD).
  Teraz jest super po wysiłku u każdego wydzielają się hormony szczęścia nie potrzebuję już bellergotu, hurrrra

  adds_comments_list
 5. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę Bellergot od dwóch miesięcy. Nazwałam ją „Moją niebieską tabletką szczęśliwości”. Wróciłam do życia, wreszcie jestem matką i żoną. Bóle głowy związane ze stresem nie ustępowały przez trzy tygodnie. Ból za dnia i w nocy powodował brak chęci do życia. Lekarz ustalił dawkowanie 2 x 1, ale mi wystarcza jedna rano. W pracy i w domu pomimo różnych sytuacji mam w sobie wewnętrzny spokój. Nawet nie czuję już nierównej pracy serca, którą odczuwałam po stresie. I to jest fantastyczne!!!

  adds_comments_list
 6. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Miałam strasznie wysokie ciśnienie, silne omdlenia, byłam jednym wielkim flakiem, serducho prawie wyskoczyło z klatki, po jednej tabletce poczułam ulgę, serduszko pikało spokojniej, drgawki ustąpiły, ciśnienie unormowane. Ale słaba byłam jeszcze długo.

  adds_comments_list
 7. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Uważam ze jest to super mi nie szkodzi i o ile wiem malo szkodliwy polecam lepiej się funkcjonuje:)

  adds_comments_list
 8. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  po tym leku moja zona ;próbowała odebrać sobie życie, czy to jest normalny lek?

  adds_comments_list
  • Bellergot #

   Twoja żona prawdopodobnie próbowała sobie odebrać życie nie pod wpływem działania tego leku, ale dlatego, że w głowie jej siedziało, żeby odebrać sobie życie, a z uwagi na to, że lek jej nie pomagał/ myślę, że ma silną depresję, i powinna brać leki na depresje, bo bellergot jest dla niej za słaby, to wmówiła sobie i Tobie, że to przez ten lek. Nigdy nie uwierzę, że mógłby on wywołać takie myśli. Ja mam nerwicę i bellergot jest dla mnie balsamem dla duszy i ciała. Pogadaj żoną, na spokojnie, co w jej głowie siedzi, bo to na pewno nie przez ten lek. Miała po prostu wymówkę. Po tym leku chce mi się wstawać, mam radość życia, i wszystko widzę w barwnych kolorach, a nie w szarości. Pozdrawiam

   adds_comments_list
 9. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Bardzo dobry lek. Walczyłam z bezsennością różnymi lekami i na receptę i bez. Dopiero bellergot był strzałem w dziesiątkę. Śpię po nim jak niemowlę i cały dzień jestem bardzo spokojna.

  adds_comments_list
 10. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  A ja po Bellergocie, miałam stan przedzawałowy!!! Ledwo z życiem uszłam – po ok. 15-20 min. od zażycia dostałam b. silnych duszności, bólu serca promieniującego do lewej ręki, która była też trochę zdrętwiała, miałam też b. silne lęki i b. się pociłam, oraz byłam blada. Zaznaczam, że nie leczę się i nigdy nie leczyłam kardiologicznie i mimo, że lekarz ogólny przepisał mi ten lek na stany lękowe, to co to są prawdziwe stany lękowe poznałam właśnie „dzięki” temu lekowi…Dominika

  adds_comments_list
 11. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Polecam, ja już po pierwszej tabletce lepiej się poczułam. Uspokaja, ale nie zamula, ułatwia spokojny sen.

  adds_comments_list
 12. Bellergot #

  Bardzo dobry lek dla osób, które narażone są na stres oraz mają duża ilość problemów na głowie. Polecam zażyć go po przyjściu do domu z pracy, pomaga się zrelaksować oraz pomaga przy zasypianiu.

  adds_comments_list
 13. Bellergot #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Znów dzisiaj mnie nie zawiódł. Pełne rozluźnienie, a wzięłam tylko jedna pastylkę. Myślę teraz klarownie, a nie chaotycznie przeskakując od jednego problemu do drugiego. Trochę jednak za to rozleniwia, choć może taki relax w ciągu dnia tez jest nam potrzebny. Nie znam się na lekach zupełnie, nie mam porównania do innych, ale i tak go polecam.

  adds_comments_list


Znasz Bellergot? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.