Belissa sun

4,2 [10]Belissa sun Suplementy diety stosowane w celu poprawy wyglądu cieszą się w Polsce dużą popularnością. Jednym z nich jest Belissa. To preparat, którego celem jest wzmocnienie paznokci, skóry i włosów. Główny składnik preparatu to skrzyp. Belissa zawiera 110 mg ziela skrzypu, oraz 110 mg wyciągu z tej rośliny. Nie znamy dokładnego składu wyciągu z rośliny. Wiadomo jednak, że skrzyp nie od dzisiaj stosowany jest w medycynie ludowej. Jest to roślina bogata w składniki mineralne (przede wszystkim wapń i potas), więc stosowana zapewne jest w celu dostarczenia tych minerałów organizmowi. Belissa poza skrzypem zawiera szereg witamin, oraz beta-karoten i l-cysteinę. L-cysteina często stanowi dodatek do suplementów diety, mający poprawiać jakość włosów. 30 mg l-cysteiny stanowi jednak jej niewielką dawkę.

Najnowsza opinia o Belissa sun:

„Biore belisse juz 3 miesiąc i w moim przypadku pomogła. Włosy rosną mi o wiele szybciej, paznokcie są o wiele twardsze a skora dużo gladsza i zdrowsza, tylko pamiętajcie, że na poczatku możecie nie zauwazyc zadnych zmian,ja nie widzialam ich przez pierwsze 2 miesiace, ale później z dnia na dzień widziałam zmiany :) takze ja polecam, mi bardzo pomogła….” [czytaj więcej poniżej]

Belissa sun otrzymał ocenę średnią: 4,2 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 5 opinii

Belissa sun jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Masz pytania dotyczące leku Belissa sun?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Belissa:

Belissa sun cena:

Lek Belissa sun nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Belissa sun ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Belissa sun?

Oto lista aptek i sklepów z Belissa sun:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Belissa sun
 1. Belissa sun #

  Biore belisse juz 3 miesiąc i w moim przypadku pomogła. Włosy rosną mi o wiele szybciej, paznokcie są o wiele twardsze a skora dużo gladsza i zdrowsza, tylko pamiętajcie, że na poczatku możecie nie zauwazyc zadnych zmian,ja nie widzialam ich przez pierwsze 2 miesiace, ale później z dnia na dzień widziałam zmiany :) takze ja polecam, mi bardzo pomogła.

  adds_comments_list
 2. Belissa sun #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Witam! Nie zauważyłam super efektów po belissie detoks. W nocy nie mogę spać odczuwam ból w klatce piersiowej ,chce mi się pić a do tego te pryszcze zapomniałam dodać o dodatkowych kilogramach. Co o tym myśleć ???

  adds_comments_list
 3. Belissa sun #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie bomba. Lek super. Opalam się regularnie i to co najlepsze to to że biorąc ten lek na prawdę moja skóra jest o wiele bardziej brązowa i szybciej się zaciemnia po opalaniu. Dla mnie Belissa max spełniła moje oczekiwania wobec niej pokładane.

  adds_comments_list
 4. Belissa sun #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dowiedziałam się sie ze belissa zatrzymuje wodę w organizmie, przez co sie tyje i zwiększa łaknienie, więc nie wiem, co o tym sądzić

  adds_comments_list
 5. Belissa sun #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  jestem ciekawa, biorę od dwóch tygodni i powoli przestają męczyć mnie rozdwajające się końcówki paznokci. czy którejś z pań poprawiły się włosy?

  adds_comments_list


Znasz Belissa sun? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.