Avioplant

2,9 [11]

Tagi: , , , ,

Lek ziołowy o działaniu ośnieżającym i łagodzącym skutki choroby lokomocyjnej. Stosowany z powodzeniem o stuleci przez żeglarzy przy chorobie morskiej jednakże obecnie również stosowany w wszelakich chorobach transportu.

Najnowsza opinia o Avioplant:

„Męczę się z chorobą lokomocyjną od dzieciństwa. Oczywiście stosowałam różne leki i suplementy.Niektóre pomagały, ale ich skutki uboczne nie były warte zażywania. Od wielu lat stosuję avioplant i jestem bardzo zadowolona. Choroba lokomocyjna pojawiała się w przeszłości nawet gdy osobiście kierowałam pojazdem( lub nadal, jeśli go nie zażyję). Po avioplancie mogę kierować bez obawy pojawienia się senności. W trakcie dłu…” [czytaj więcej poniżej]

Avioplant otrzymał ocenę średnią: 2,9 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 7 opinii

Avioplant jest stosowany w wypadku: Na chorobę lokomocyjną,

Avioplant opakowanie

Avioplant cena:

Lek Avioplant nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Avioplant ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Avioplant?

Oto lista aptek i sklepów z Avioplant:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Avioplant
 1. Avioplant #

  Męczę się z chorobą lokomocyjną od dzieciństwa. Oczywiście stosowałam różne leki i suplementy.Niektóre pomagały, ale ich skutki uboczne nie były warte zażywania. Od wielu lat stosuję avioplant i jestem bardzo zadowolona. Choroba lokomocyjna pojawiała się w przeszłości nawet gdy osobiście kierowałam pojazdem( lub nadal, jeśli go nie zażyję). Po avioplancie mogę kierować bez obawy pojawienia się senności. W trakcie dłuższej podróży muszę brać kolejną dawkę. Jedyny skutek uboczny u mnie to nieprzyjemne odbijanie.W zeszłym roku w mojej okolicy miałam problem z dostaniem avioplantu, ale się udało. Jestem bardzo zadowolona z jego działania oraz ceny.

  adds_comments_list
 2. Avioplant #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek nie działa. Żałuję, że go zażyłam, nie pomógł w ogóle. Naturalne składniki są zbyt słabe, by pomóc na moją chorobę lokomocyjną, ale może dla dzieci ten lek jest w sam raz…

  adds_comments_list
 3. Avioplant #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Do dziś nie wiem, czy mam chorobę lokomocyjną czy nie (raz jest mi niedobrze, innym razem nie i nigdy nie byłam pewna, czy to z powodu podróży-) no ALE wzięłam raz Avioplant, bo zrobiło mi się niedobrze i okazało się, że jest okropnie moczopędny, zatrzymywaliśmy się dosłownie co 5 minut- może w ten sposób lek niweluje objawy choroby…
  Nie polecam!

  adds_comments_list
 4. Avioplant #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek nieskuteczny, niezależnie od spożytej porcji. Zaraz po zażyciu wywołuje odbijanie się skoncentrowanym smakiem imbiru,które nie mija przez dłuższy czas.
  Nie polecam. Szkoda pieniędzy. Szczególnie, ze cena obejmuje niepotrzebne pudełeczko, które zaśmieca środowisko i zajmuje trzy razy więcej miejsca niż takie tabletki potrzebują.

  adds_comments_list
 5. Avioplant #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie ma, co porównywać aviomarinu i avioplantu. Jeden środek jest podchodzenia naturalnego, natomiast drugi to niezła chemia. Lubię to uczucie, gdy biorę lek, i wiem, że on nie niszczy mojej wątroby, ale zamiast tego w jakiś sobie znany delikatny sposób wpływa na organizm i choć trochę poprawia to, z czym mam problemy. Przyznam od razu, że zazwyczaj nie mam choroby lokomocyjnej. Avioplant wziołem, dlatego, że obawiałem się reakcji swojego organizmu, na nowy środek transportu, a jest nim jacht. Nie chciałem być jedynym żeglarzem, który musi wychylać się za obręcz. Reasumując: Wycieczka się udała i obyło się bez tego typu ekscesów, nie wiem, czy stało się tak za sprawą leku, czy nie.

  adds_comments_list
 6. Avioplant #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Czy w ogóle ktoś doczytał, z czego jest Avioplant? Z kłącza imbiru. Mam wrażenie, że producent nie traktuje nas poważnie. Zgadzam się, że imbir pomaga w procesach trawiennych, ale nie w czymś tak poważnym, jak choroba lokomocyjna. O ile się orientuje imbir nie ma wpływu na błędnik, a to jest centrum naszego problemu. Liczyłem na to, że Avioplant będzie jakimś lekiem generycznym względem aviomarinu, to pomyślałem, czemu nie spróbować. Lipa ?

  adds_comments_list
 7. Avioplant #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lek naprawdę dobry. Chyba lepszy od aviomarinu przynajmniej dla mojej córeczki- Ani. Teraz lepiej znosi podróże do dziadków. dzięki avioplantowi i Ania i ja mam spokojniejsza podróż.

  adds_comments_list


Znasz Avioplant? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.