Aviomarin

3,4 [35]

Tagi: , , , , ,

Aviomarin to preparat stosuje się do uśmierzenia objawów choroby lokomocyjnej. Najczęściej podawany jest dzieciom, dla których długotrwała podróż jest uciążliwa, oraz dla osób nadwrażliwych na wszelkiego rodzaju środki komunikacji. Mogą to być np. samochody, samoloty i statki.
Działanie aviomarinu jest odczuwalne po około 3min po zażyciu. Działanie ok 5 godzin.
Po spożyciu osoba może czuć ogólne uspokojenie i wyciszenie, a w skrajnych wypadkach nawet spowolnienie reakcji. Nierzadka jest także senność. W związku z tym niezalecane jest prowadzenie pojazdów mechanicznych po zażyciu środka. Niepolecane jest spożywanie alkoholu po zażyciu aviomarinu.

Aviomarin oprócz swojego zastosowania przy chorobie lokomocyjnej, jest stosowany także, jako dobry lek przeciwwymiotny w innych schorzeniach, np. przy migrenie

Najnowsza opinia o Aviomarin:

„Ja po aviomarinie nie mam żadnych skutków ubocznych ;d jak go używam mogę spokojnie przejechać jakieś długie dystanse samochodem i tylko on na mnie działa. żadne inne leki mi nie pomagają podczas jazdy samochodem. Wymiotuję, kreci mi sie w głowie itp. Z aviomarinem tego problemu nie mam ;)…” [czytaj więcej poniżej]

Aviomarin otrzymał ocenę średnią: 3,4 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 29 opinii

Aviomarin jest stosowany w wypadku: Na chorobę lokomocyjną,

Aviomarin opakowanie


Informacje z ulotki Aviomarin:

Sprawdź jak działa Aviomarin na podstawie ulotki leku:

Aviomarin w ciąży aviomarin w ciąży Aviomarin karmienie piersią aviomarin a karmienie piersią
Aviomarin alkohol aviomarin a alkohol Aviomarin dawkowanie aviomarin dawkowanie
Aviomarin skutki uboczne Aviomarin przeciwskazania aviomarin przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Aviomarin:

Aviomarin cena:

Lek Aviomarin nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Aviomarin ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Aviomarin?

Oto lista aptek i sklepów z Aviomarin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Aviomarin
 1. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja po aviomarinie nie mam żadnych skutków ubocznych ;d jak go używam mogę spokojnie przejechać jakieś długie dystanse samochodem i tylko on na mnie działa. żadne inne leki mi nie pomagają podczas jazdy samochodem. Wymiotuję, kreci mi sie w głowie itp. Z aviomarinem tego problemu nie mam ;)

 2. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  super lek!!!:DDDD

 3. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałam aviomarin całe moje dziecinstwo. Doszłam do wniosku, że podstawowym działaniem tego leku w moim przypadku było totalne uśpienie mnie, dzięki czemu mogłam przejechać jakiś dystans samochodem lub autobusem. Duży minus tego leku to, że po zażyciu człowiek staje się senny i „niekumaty”. Raz zdarzylo mi sie, że nie było miejsc siedzących w autobusie a po zazyciu aviomarinu tak strasznie chcialo mi sie spac, że musialam polozyc sie na ziemi bo doslownie zasypialam na stojąco. Cena bardzo dobra.

 4. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Powiem jedno : OKROPNY

 5. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Polecam.Naprawdę dobry!!!

 6. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam 15 lat, i od początku miałem chorobę lokomocyjną. Aviomarin? Skuteczny – dzięki niemu potrafiłem przejechać drogę 500km bez przeszkód. Jednak czy się opłacało? Tu nie ma takiej jednoznacznej odpowiedzi. Skutki uboczne, przynajmniej u mnie nie były za dobre. Po zażyciach aviomarinu czułem się zawsze jakby ktoś w środku nocy wyrwał mnie ze snu i kazał coś robić. Ponadto często kręciło mi się strasznie(!) w głowie. Osobom, które mają skłonności do bólu głowy lub zawrotów (tak jak ja), odradzam. Ale to trzeba sprawdzić na sobie i przetestować, bo każdy ma inny organizm.;]

 7. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Okropone jechałam na biwak z klasa i po tym leku po prostu wymiotowałam naprawdę nie polecam.

 8. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Aviomarin jest dobrym lekiem, skutecznym ale powoduje nieprzyjemne skutki uboczne. Na mnie działa strasznie uspokajająco, powoduje zwolnienie reakcji, ogólne znużenie i spowolnienie. Objawy choroby lokomocyjnej są świetnie łagodzone, ból głowy, wymioty po zażyciu są niemożliwe. Cena też jest ok, ale jeśli mam do wyboru inny lek, na pewno nie zdecyduję się na Aviomarin. Ogólnie mówiąc lek jest ok, ale znam lepsze.

 9. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na mnie Aviomarin działał zupełnie odwrotnie. Pamiętam jak w dzieciństwie przez każdą podróżą mama dawała mi Aviomarin (brat miał chorobę lokomocyjną i mu pomagał, więc mama stwierdziła, że lepiej będzie jak mi też przed wyjazdem poda ten lek). Działał niestety przeciwnie, nie mogłem wytrzymać nawet 15 minut bez zwymiotowania. Co ciekawe – odkąd mama przestała mi podawać Aviomarin, nie zwymiotowałem ani razu.

 10. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę go za każdym razem, gdy wybieram się w dłuższą podróż. Bez niego nie wspominała bym miło tych wszystkich podróży samochodami:) Trudne jest życie podróżnika z chorobą lokomocyjną… Aviomarin działa zawsze więc mogę bez przeszkód robić to co lubię :):)


Znasz Aviomarin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Dodaj Lek !

Nie możesz znaleźć leku, którego szukasz?

Chcesz poczytać o nim opinie?
DODAJ NOWY LEK
KLIKNIJ!