Aviomarin

3,7 [46]

Tagi: , , , , ,

Aviomarin to preparat stosuje się do uśmierzenia objawów choroby lokomocyjnej. Najczęściej podawany jest dzieciom, dla których długotrwała podróż jest uciążliwa, oraz dla osób nadwrażliwych na wszelkiego rodzaju środki komunikacji. Mogą to być np. samochody, samoloty i statki.
Działanie aviomarinu jest odczuwalne po około 3min po zażyciu. Działanie ok 5 godzin.
Po spożyciu osoba może czuć ogólne uspokojenie i wyciszenie, a w skrajnych wypadkach nawet spowolnienie reakcji. Nierzadka jest także senność. W związku z tym niezalecane jest prowadzenie pojazdów mechanicznych po zażyciu środka. Niepolecane jest spożywanie alkoholu po zażyciu aviomarinu.

Aviomarin oprócz swojego zastosowania przy chorobie lokomocyjnej, jest stosowany także, jako dobry lek przeciwwymiotny w innych schorzeniach, np. przy migrenie

Najnowsza opinia o Aviomarin:

„Ja bez Aviomarinu nigdzie bym autokarem nie dojechał. Pamiętam, że zanim zacząłem go stosować, każda dłuższa podróż to była męczarnia. Sto przystanków, bo ciągle mnie muliło, oj źle to wspominam: / Teraz unikam podróżowania autokarami, ale jak nie mam wyjścia, to bez aviomarinu nie wsiadam. Fakt jestem wtedy trochę otępiały i tylko bym spał, (dlatego skutki uboczne nie na max), ale przynajmniej mam święty spokój:) …” [czytaj więcej poniżej]

Aviomarin otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 34 opinii

Aviomarin jest stosowany w wypadku: Na chorobę lokomocyjną,

Aviomarin opakowanie


Informacje z ulotki Aviomarin:

Sprawdź jak działa Aviomarin na podstawie ulotki leku:

Aviomarin w ciąży aviomarin w ciąży Aviomarin karmienie piersią aviomarin a karmienie piersią
Aviomarin alkohol aviomarin a alkohol Aviomarin dawkowanie aviomarin dawkowanie
Aviomarin skutki uboczne Aviomarin przeciwskazania aviomarin przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Aviomarin:

Aviomarin cena:

Lek Aviomarin nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Aviomarin ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Aviomarin?

Oto lista aptek i sklepów z Aviomarin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Aviomarin
 1. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja bez Aviomarinu nigdzie bym autokarem nie dojechał. Pamiętam, że zanim zacząłem go stosować, każda dłuższa podróż to była męczarnia. Sto przystanków, bo ciągle mnie muliło, oj źle to wspominam: / Teraz unikam podróżowania autokarami, ale jak nie mam wyjścia, to bez aviomarinu nie wsiadam. Fakt jestem wtedy trochę otępiały i tylko bym spał, (dlatego skutki uboczne nie na max), ale przynajmniej mam święty spokój:)

 2. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Szczerze mówiac nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek dalszej podróży samochodem bez Aviomarinu. Próbowałam różnych preparatów, ale musiałam z nich zrezygnować ze względu na skutki uboczne. Aviomarin natomiast sprawia, że podróżowanie staje się dla mnie prawdziwą przyjemnością, a przy tym nie czuję się senna i zmęczona, dzięki czemu mogę sobie podziwiać widoki za oknem.

 3. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Aviomarin stosuję od wielu lat, zawsze, kiedy wybieram się w dalszą lub bliższą podróż i nigdy jeszcze mnie nie zawiódł. Zawsze pomaga i co najważniejsze, że nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Uwielbiam podróżować, ale jazda samochodem jest dla mnie koszmarem. Gdyby nie lek Aviomarin z pewnością musiałabym zrezygnować ze swoich marzeń o podróżowaniu

 4. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Każda wycieczka w szkole córki była dla niej prawdziwym koszmarem. Z jednej strony chciała jechać z klasą, z drugiej strony panicznie bała się wymiotów. Znajoma poleciła nam Aviomarin, który okazał się „strzałem w dziesiątkę”, a wycieczki szkolne teraz są wspaniałą i niezapomnianą przygodą dla naszej córki, dzięki właśnie lekowi Aviomarin :)

 5. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Używam go zawsze, jak mam jechać autobusem lub samochodem jako pasażer. Nawet dają go starszemu synowi, ponieważ odziedziczył po mnie skłonność do choroby lokomocyjnej. Powoduje lekką senność, ale na długą podróż dla dziecka to super.

 6. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja po aviomarinie nie mam żadnych skutków ubocznych ;d jak go używam mogę spokojnie przejechać jakieś długie dystanse samochodem i tylko on na mnie działa. żadne inne leki mi nie pomagają podczas jazdy samochodem. Wymiotuję, kreci mi sie w głowie itp. Z aviomarinem tego problemu nie mam ;)

 7. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  super lek!!!:DDDD

 8. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałam aviomarin całe moje dziecinstwo. Doszłam do wniosku, że podstawowym działaniem tego leku w moim przypadku było totalne uśpienie mnie, dzięki czemu mogłam przejechać jakiś dystans samochodem lub autobusem. Duży minus tego leku to, że po zażyciu człowiek staje się senny i „niekumaty”. Raz zdarzylo mi sie, że nie było miejsc siedzących w autobusie a po zazyciu aviomarinu tak strasznie chcialo mi sie spac, że musialam polozyc sie na ziemi bo doslownie zasypialam na stojąco. Cena bardzo dobra.

 9. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Powiem jedno : OKROPNY

 10. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Polecam.Naprawdę dobry!!!


Znasz Aviomarin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Dodaj Lek !

Nie możesz znaleźć leku, którego szukasz?

Chcesz poczytać o nim opinie?
DODAJ NOWY LEK
KLIKNIJ!