Aviomarin

3,9 [61]

Tagi: , , , , ,

Aviomarin to preparat stosuje się do uśmierzenia objawów choroby lokomocyjnej. Najczęściej podawany jest dzieciom, dla których długotrwała podróż jest uciążliwa, oraz dla osób nadwrażliwych na wszelkiego rodzaju środki komunikacji. Mogą to być np. samochody, samoloty i statki.
Działanie aviomarinu jest odczuwalne po około 3min po zażyciu. Działanie ok 5 godzin.
Po spożyciu osoba może czuć ogólne uspokojenie i wyciszenie, a w skrajnych wypadkach nawet spowolnienie reakcji. Nierzadka jest także senność. W związku z tym niezalecane jest prowadzenie pojazdów mechanicznych po zażyciu środka. Niepolecane jest spożywanie alkoholu po zażyciu aviomarinu.

Aviomarin oprócz swojego zastosowania przy chorobie lokomocyjnej, jest stosowany także, jako dobry lek przeciwwymiotny w innych schorzeniach, np. przy migrenie

Najnowsza opinia o Aviomarin:

„Aviomarin znam od lat. Używała go jeszcze moja mama gdy byłam dzieckiem. Już wtedy nie raz ratował moje samopoczucie podczas podróży. Niestety z choroby lokomocyjnej nie wyrosłam ale dzięki mamie nie muszę eksperymentować, wiem, że Aviomarin mnie nie zawiedzie. Skutków ubocznych jakoś nie zauważyłam….” [czytaj więcej poniżej]

Aviomarin otrzymał ocenę średnią: 3,9 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 42 opinii

Aviomarin jest stosowany w wypadku: Na chorobę lokomocyjną,

Aviomarin opakowanie


Informacje z ulotki Aviomarin:

Sprawdź jak działa Aviomarin na podstawie ulotki leku:

Aviomarin w ciąży aviomarin w ciąży Aviomarin karmienie piersią aviomarin a karmienie piersią
Aviomarin alkohol aviomarin a alkohol Aviomarin dawkowanie aviomarin dawkowanie
Aviomarin skutki uboczne Aviomarin przeciwskazania aviomarin przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Aviomarin:

Aviomarin cena:

Lek Aviomarin nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Aviomarin ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Aviomarin?

Oto lista aptek i sklepów z Aviomarin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Aviomarin
 1. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Aviomarin znam od lat. Używała go jeszcze moja mama gdy byłam dzieckiem. Już wtedy nie raz ratował moje samopoczucie podczas podróży. Niestety z choroby lokomocyjnej nie wyrosłam ale dzięki mamie nie muszę eksperymentować, wiem, że Aviomarin mnie nie zawiedzie. Skutków ubocznych jakoś nie zauważyłam.

 2. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja nigdy nie byłem senny po Aviomarinie, ale przynajmniej, gdy chciałem się przespać podczas jazdy, nie miałem problemów z zaśnięciem. Biorę go sporadycznie, na dluższe podróżę,bo te krótsze jeszcze daję radę przejechać. Na mnie działa rewelacyjnie, żadnych nudności i bólu głowy.

 3. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mnie także podawała mama Aviomarin w dzieciństwie. Mam chorobę lokomocyjną do dzisiaj w każdym środku transportu oprócz pociągu. Nawet jak jadę jako pasażer, ale na przednim siedzeniu, też mam mdłości. W torebce mam więc całe opakowania tego leku i biorę zawsze przed podróżą, nawet jeśli ma to być 20 km. Co do senności, to pojawia się, ale nie zawsze i w sumie to mi pomaga w nudzie jazdy.

 4. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie zawsze Aviomarin był skuteczny. Nie lubiłam tylko jego smaku, ale to się da przeżyć. Trzeba tylko dobrze popić i trzeba też pamiętać, żeby odpowiednio wcześnie go wziąć. Dla mnie to najlepszy środek. A, że powoduje trochę senności, to akurat dobrze, bo mi się zawsze nudzi w podróży.

 5. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie wiem czy wiecie, ale aviomarin działa też przeciw chorobie morskiej. Sprawdziłam to podczas rejsu na Bornholm. Otóż wybrałam się z córką na ten rejs i mimo że wiedziałam, że ma chorobę lokomocyjną w aucie to nie przypuszczałam, że jest także podatna na chorobę morską. Po prostu nie skojarzyłam faktów i nie dałam jej leku. Skutki opłakane, na szczęście przed drodze powrotnej była już po zażyciu aviomarinu i spała spokojnie bez wiadomych efektów.

 6. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  To był, jest i będzie jedyny lek, jaki stosuje cała moja rodzina, z wyjątkiem męża. Niestety wszystkie moje dzieci odziedziczyły po mnie skłonność do choroby lokomocyjnej. Ja juz jako dziecko brałam Aviomarin, a teraz daję go moim dzieciakom. Działa rewelacyjnie!

 7. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mojej rodziny jest to niezastąpiony lek. Nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek podróży z moimi dziećmi bez zapasów Aviomarinu. Dzięki niemu żadna podróż już nam nie straszna, był taki okres, w którym całkowicie zrezygnowaliśmy z podróży z naszymi pociechami. Dobrze, że przyjaciółka poleciła nam wtedy właśnie Aviomarin.

 8. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie działa

 9. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja bez Aviomarinu nigdzie bym autokarem nie dojechał. Pamiętam, że zanim zacząłem go stosować, każda dłuższa podróż to była męczarnia. Sto przystanków, bo ciągle mnie muliło, oj źle to wspominam: / Teraz unikam podróżowania autokarami, ale jak nie mam wyjścia, to bez aviomarinu nie wsiadam. Fakt jestem wtedy trochę otępiały i tylko bym spał, (dlatego skutki uboczne nie na max), ale przynajmniej mam święty spokój:)

 10. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Szczerze mówiac nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek dalszej podróży samochodem bez Aviomarinu. Próbowałam różnych preparatów, ale musiałam z nich zrezygnować ze względu na skutki uboczne. Aviomarin natomiast sprawia, że podróżowanie staje się dla mnie prawdziwą przyjemnością, a przy tym nie czuję się senna i zmęczona, dzięki czemu mogę sobie podziwiać widoki za oknem.


Znasz Aviomarin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.

Dodaj Lek !

Nie możesz znaleźć leku, którego szukasz?

Chcesz poczytać o nim opinie?
DODAJ NOWY LEK
KLIKNIJ!