Aviomarin

3,7 [56]

Tagi: , , , , ,

Aviomarin to preparat stosuje się do uśmierzenia objawów choroby lokomocyjnej. Najczęściej podawany jest dzieciom, dla których długotrwała podróż jest uciążliwa, oraz dla osób nadwrażliwych na wszelkiego rodzaju środki komunikacji. Mogą to być np. samochody, samoloty i statki.
Działanie aviomarinu jest odczuwalne po około 3min po zażyciu. Działanie ok 5 godzin.
Po spożyciu osoba może czuć ogólne uspokojenie i wyciszenie, a w skrajnych wypadkach nawet spowolnienie reakcji. Nierzadka jest także senność. W związku z tym niezalecane jest prowadzenie pojazdów mechanicznych po zażyciu środka. Niepolecane jest spożywanie alkoholu po zażyciu aviomarinu.

Aviomarin oprócz swojego zastosowania przy chorobie lokomocyjnej, jest stosowany także, jako dobry lek przeciwwymiotny w innych schorzeniach, np. przy migrenie

Najnowsza opinia o Aviomarin:

„Aviomarin to lek od lat używany przez nadopiekuńczych rodziców. Dają je dzieciom by sami się czuli spokojnie. Otumaniają dzieci dla własniego spokoju. Otumaniają i wyciszają na siłę….” [czytaj więcej poniżej]

Aviomarin otrzymał ocenę średnią: 3,7 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 46 opinii

Aviomarin jest stosowany w wypadku: Na chorobę lokomocyjną,

Aviomarin opakowanie


Informacje z ulotki Aviomarin:

Sprawdź jak działa Aviomarin na podstawie ulotki leku:

Aviomarin w ciąży aviomarin w ciąży Aviomarin karmienie piersią aviomarin a karmienie piersią
Aviomarin alkohol aviomarin a alkohol Aviomarin dawkowanie aviomarin dawkowanie
Aviomarin skutki uboczne Aviomarin przeciwskazania aviomarin przeciwskazania


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Aviomarin:

Aviomarin cena:

Lek Aviomarin nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Aviomarin ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Aviomarin?

Oto lista aptek i sklepów z Aviomarin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Aviomarin
 1. Aviomarin #

  Aviomarin to lek od lat używany przez nadopiekuńczych rodziców. Dają je dzieciom by sami się czuli spokojnie. Otumaniają dzieci dla własniego spokoju. Otumaniają i wyciszają na siłę.

 2. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę zawsze przed jazdą samochodem z moim mężem. jeździ jak wariat, a mój żołądek nie wytrzymuje nagłych przyśpieszeń i hamowania. Działa rewelacyjnie. Polecam!

 3. Aviomarin #

  Aviomarin to na prawdę lek o długiej historii Jednakże nie jest on skuteczny w ogóle Bez sensu, że wciąż rodzice go stosują tylko dlatego ze sami go brali Otumania i jest straszny Nie polecam Są lepsze leki

 4. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Daję Aviomarin mojemu Adasiowi, bo odkąd skończył 3 lata dłuższą jazdę samochodem przypłaca wymiotami. Tylko to na niego działa, nawet nadmuch na twarz czy jazda z przodu.

  • Aviomarin #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Ja bym mojemu dziecku w życiu nie podała Aviomarinu, zwłaszcza 3 latkowi. Żaden dobry pediatra nie poleci tego leku rodzicom. Ewelka nie warto truć tym dziecka.

 5. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Aviomarin znam od lat. Używała go jeszcze moja mama gdy byłam dzieckiem. Już wtedy nie raz ratował moje samopoczucie podczas podróży. Niestety z choroby lokomocyjnej nie wyrosłam ale dzięki mamie nie muszę eksperymentować, wiem, że Aviomarin mnie nie zawiedzie. Skutków ubocznych jakoś nie zauważyłam.

 6. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja nigdy nie byłem senny po Aviomarinie, ale przynajmniej, gdy chciałem się przespać podczas jazdy, nie miałem problemów z zaśnięciem. Biorę go sporadycznie, na dluższe podróżę,bo te krótsze jeszcze daję radę przejechać. Na mnie działa rewelacyjnie, żadnych nudności i bólu głowy.

 7. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mnie także podawała mama Aviomarin w dzieciństwie. Mam chorobę lokomocyjną do dzisiaj w każdym środku transportu oprócz pociągu. Nawet jak jadę jako pasażer, ale na przednim siedzeniu, też mam mdłości. W torebce mam więc całe opakowania tego leku i biorę zawsze przed podróżą, nawet jeśli ma to być 20 km. Co do senności, to pojawia się, ale nie zawsze i w sumie to mi pomaga w nudzie jazdy.

 8. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Dla mnie zawsze Aviomarin był skuteczny. Nie lubiłam tylko jego smaku, ale to się da przeżyć. Trzeba tylko dobrze popić i trzeba też pamiętać, żeby odpowiednio wcześnie go wziąć. Dla mnie to najlepszy środek. A, że powoduje trochę senności, to akurat dobrze, bo mi się zawsze nudzi w podróży.

 9. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Nie wiem czy wiecie, ale aviomarin działa też przeciw chorobie morskiej. Sprawdziłam to podczas rejsu na Bornholm. Otóż wybrałam się z córką na ten rejs i mimo że wiedziałam, że ma chorobę lokomocyjną w aucie to nie przypuszczałam, że jest także podatna na chorobę morską. Po prostu nie skojarzyłam faktów i nie dałam jej leku. Skutki opłakane, na szczęście przed drodze powrotnej była już po zażyciu aviomarinu i spała spokojnie bez wiadomych efektów.

 10. Aviomarin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  To był, jest i będzie jedyny lek, jaki stosuje cała moja rodzina, z wyjątkiem męża. Niestety wszystkie moje dzieci odziedziczyły po mnie skłonność do choroby lokomocyjnej. Ja juz jako dziecko brałam Aviomarin, a teraz daję go moim dzieciakom. Działa rewelacyjnie!


Znasz Aviomarin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.