Artresan opinie

Artresan, ocena średnia

6.0666666666667

Skutecznosc

68/10

  Brak skutków ubocznych

  48/10

   Oplacalnosc

   66/10

    Składniki Artresanu to witamina C i glukozamina. Ta druga substancja stosowana bardzo często jest przy chorobach stawów. Przypuszcza się, że glukozamina ma wpływ na odbudowę tkanki chrzęstnej, oraz na redukcję odczuwania bólu w okolicach stawów. Te zastosowania znajdują bardzo małe oparcie w pracach naukowych. Artresan bardzo rzadko powoduje jakiekolwiek skutki uboczne.

    Cena Artresan
    Zamienniki Artresan
    Forum Artresan
    Najnowsza opinia o Artresan
    Zastosowanie i składniki Artresan
    Gdzie można kupić Artresan?

    Napisz swoja opinię o Artresan

    30 Opinii o “Artresan

    1. Opinia użytkownika o Artresan :

     W wikipedii jest napisane, że glukozamina jest obecna w stawach, ale przyjmowanie doustnie nic nie daje. Od 10 lat jest uznawana jako placebo.

    2. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Biorę artresan od trzech tygodni. Bóle w kolanach zaczęły się po zbyt intensywnym bieganiu, tydzień przerwy +artresan + powolny powrót do formy. Skutki bardzo obiecujące, kolana nie bolą. Jestem przekonany, dzięki artresanowi. Innych leków wcześniej nie zażywałem, nie mam porównania ale ten działa.

    3. Opinia użytkownika o Artresan :

     Od kilku lat mam problemy ze stawami (w mniejszym lub większym stopniu). Jestem po 60-ce i 3 razy w tygodniu chodzę 9 km. z kijkami. Po ostatnim zapaleniu stawu barkowego zainteresowałam się Artresanem – poczytałam na temat jego skuteczności i tego, aby wybrać taki, który ma najwięcej jednostek glukozaminy. Podjęłam decyzję o zakupie Artresanu z 1500 jednostkami glukozaminy, 1 tabletka dziennie (co mnie też zadowala) i już po ponad 2 tygodniach stosowania odczułam wyraźną poprawę. Nadmienię, że nie mam w zwyczaju pisania komentarzy, lecz wiem ile czasu poświęciłam na ich szukanie i to wiarygodnych – może mój pomoże innym.

    4. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Kupiłem artresan, nie jestem zadowolony pojawił się lekki ból niepokojący w kolanie po zażyciu leku w pierwszym tygodniu jego brania

    5. Opinia użytkownika o Artresan :

     Na początku lekarz polecił mnie flexus, ból mninoł, ale co do ruchu kolana było ono sztywne później zacząłem sam brać orton i tu byłem zadowolony, nie było bólu mogłem wykonywać wszystkie czynności, włącznie z przysiadami, lek sie skończył, w aptece Pani poleciła mi w aptece artresan i ból znowu pojawił się od nowa w kolanie jest delikatniejszy, ale jest zaniepokojenie.

    6. Opinia użytkownika o Artresan :

     kupiłem lek jednak nie jestem zadowolony dlatego że niema w nim kolagenu

    7. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     ARTRESAN biorę od kilku lat z przerwami 2-3 m-ce. Mnie pomaga bardzo, mam zwyrodnienie stawów/zanik chrząstki kostnej/ szczególnie lewe kolano. Było tak, że nie mogłam stanąć na nogę, ani założyć buta bo noga była spuchnięta. Od tamtej pory biorę Artresan i chodzę normalnie. Nie jestem sportowcem bo mam 61 lat, ale jest dobrze, oby nie było gorzej.

    8. Opinia użytkownika o Artresan :

     bralam 3 msc 4flex zapewniali że jest ok nie brałam wiecej tylko zaczelam brać Artresan nadal bolą kolana najgorzej siadac i wstawać nie ma i nie bylo problemu z chodzeniem pomóżcie co dalej robic biore od maja mieszkam w usa mam lekarza miałam przeswietlane kolana wyszło artretyzm dali naproxen po którym bóle żołądek co robic jak znasz lekarstwo to napisz nie ma problemu przyslac z Polski dzieki

    9. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Jestem biegaczką amatorką ( biegam ok 1,5 roku 3-4 razy w tyg. po 10-12km) byłam w mega formie pobijałam rekordy, ale zaczęło boleć mnie kolano i kości. Okazało się, że jakieś zapalenie zero biegania etc. Jakieś leki na receptę, maści etc. Po kuracji powoli zaczęłam wracać do biegania, ale po 4km znowu pojawiał się ból, kolega dał mi artresan active, teraz biegam ok 7-8km ale jak na razie zero bólu, mam nadzieję pobijać kolejne rekordy:)))) polecam artresan active:)

    10. Opinia użytkownika o Artresan :

     Badania nad wpływem glukozaminy i chondroityny na chorobę zwyrodnieniową stawów, wynik, których opublikowanio bodajże w 2010r. na łamach British Medical Journal, wykazały ich skuteczność na poziomie placebo.
     Źródło (w j.ang.): bmj.com/content/341/bmj.c4675

     Stąd apel do potencjalnych nabywców Artresanu i innych, podobnych specyfików – nie dajcie się zwariować. To preparaty, które zapewne nie są szkodliwe (pomijając okazjonalne sensacje żołądkowe), ale nie działają. Swoją drogą polecam lekturę ulotek zamieszczanych w pudełkach z takimi suplementami. Są bardzo sprytnie napisane – nie zawierają wyrażonego wprost stwierdzenia, że ten konkretny preparat będzie działał w określony sposób, tylko to sugerują, skądinąd bardzo przekonująco.

    11. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Większość opini w internecie jest pisanych za $$$ więc szkoda czasu na czytanie opinii. Mam na dzieję że pomogłem w otwarciu głów.

    12. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Okropne gazy, ciągłe wzdęcie i gazy, ale kolano nie boli.

    13. Opinia użytkownika o Artresan :

     WWitam jedynym potwierdzonym lekiem na stawy czyli (siarczan chondroityny)jest structum (na recepte), W połączeniu z kolagenem jest np w collaflex lub ortonflex. Poza (structum) to są wszystko suplementy diety więc ich skuteczność nie jest nigdzie potwierdzona. :) Mam nadzieje ze pomogłem :p

    14. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Rzepka lewego kolana zaczęła mnie boleć, jakieś trzeszczenie słyszałem i po tygodniu zażywania artresanu zauważyłem pozytywną zmianę…Ból mniejszy, normalnie mogę chodzić…

    15. Opinia użytkownika o Artresan :

     Bolały mnie bardzo stawy biodrowe już po 10 dniach poczułem, że ból ustępuje. Po 40 dniach brania(aktualnie nie biorę) nie czuje bólu. Polecam -wg mnie doskonały na regeneracje.

    16. Opinia użytkownika o Artresan :

     Wielka lipa, opinie piszą sami aptekarze i pracownicy firm by produkt się sprzedawał nie polecam lepiej zgłosić się do lekarza neurologa lub chirurga

    17. Opinia użytkownika o Artresan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Mam 55 lat, i lubią chodzić z żoną na spacery. Niestety bardzo często po spacerze moje kolana są tak obolałe i opuchnięte, że mam wrażenie, jakby miały mi z nich jakieś krasnale wyskoczyć. Często stosuję ARTRESAN, który mi pomaga i któremu mogę zaufać.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.