Artresan

3,3 [18]

Tagi: ,

Składniki Artresanu to witamina C i glukozamina. Ta druga substancja stosowana bardzo często jest przy chorobach stawów. Przypuszcza się, że glukozamina ma wpływ na odbudowę tkanki chrzęstnej, oraz na redukcję odczuwania bólu w okolicach stawów. Te zastosowania znajdują bardzo małe oparcie w pracach naukowych. Artresan bardzo rzadko powoduje jakiekolwiek skutki uboczne.

Najnowsza opinia o Artresan:

„W wikipedii jest napisane, że glukozamina jest obecna w stawach, ale przyjmowanie doustnie nic nie daje. Od 10 lat jest uznawana jako placebo….” [czytaj więcej poniżej]

Artresan otrzymał ocenę średnią: 3,3 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 30 opinii

Artresan jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Pytania o Artresan na forum:

Masz pytania dotyczące leku Artresan?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Artresan:

Artresan cena:

Lek Artresan nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Artresan ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Artresan?

Oto lista aptek i sklepów z Artresan:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Artresan
 1. Artresan #

  W wikipedii jest napisane, że glukozamina jest obecna w stawach, ale przyjmowanie doustnie nic nie daje. Od 10 lat jest uznawana jako placebo.

  adds_comments_list
 2. Artresan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę artresan od trzech tygodni. Bóle w kolanach zaczęły się po zbyt intensywnym bieganiu, tydzień przerwy +artresan + powolny powrót do formy. Skutki bardzo obiecujące, kolana nie bolą. Jestem przekonany, dzięki artresanowi. Innych leków wcześniej nie zażywałem, nie mam porównania ale ten działa.

  adds_comments_list
 3. Artresan #

  Od kilku lat mam problemy ze stawami (w mniejszym lub większym stopniu). Jestem po 60-ce i 3 razy w tygodniu chodzę 9 km. z kijkami. Po ostatnim zapaleniu stawu barkowego zainteresowałam się Artresanem – poczytałam na temat jego skuteczności i tego, aby wybrać taki, który ma najwięcej jednostek glukozaminy. Podjęłam decyzję o zakupie Artresanu z 1500 jednostkami glukozaminy, 1 tabletka dziennie (co mnie też zadowala) i już po ponad 2 tygodniach stosowania odczułam wyraźną poprawę. Nadmienię, że nie mam w zwyczaju pisania komentarzy, lecz wiem ile czasu poświęciłam na ich szukanie i to wiarygodnych – może mój pomoże innym.

  adds_comments_list
 4. Artresan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Kupiłem artresan, nie jestem zadowolony pojawił się lekki ból niepokojący w kolanie po zażyciu leku w pierwszym tygodniu jego brania

  adds_comments_list
 5. Artresan #

  Na początku lekarz polecił mnie flexus, ból mninoł, ale co do ruchu kolana było ono sztywne później zacząłem sam brać orton i tu byłem zadowolony, nie było bólu mogłem wykonywać wszystkie czynności, włącznie z przysiadami, lek sie skończył, w aptece Pani poleciła mi w aptece artresan i ból znowu pojawił się od nowa w kolanie jest delikatniejszy, ale jest zaniepokojenie.

  adds_comments_list
 6. Artresan #

  kupiłem lek jednak nie jestem zadowolony dlatego że niema w nim kolagenu

  adds_comments_list
 7. Artresan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  ARTRESAN biorę od kilku lat z przerwami 2-3 m-ce. Mnie pomaga bardzo, mam zwyrodnienie stawów/zanik chrząstki kostnej/ szczególnie lewe kolano. Było tak, że nie mogłam stanąć na nogę, ani założyć buta bo noga była spuchnięta. Od tamtej pory biorę Artresan i chodzę normalnie. Nie jestem sportowcem bo mam 61 lat, ale jest dobrze, oby nie było gorzej.

  adds_comments_list
 8. Artresan #

  bralam 3 msc 4flex zapewniali że jest ok nie brałam wiecej tylko zaczelam brać Artresan nadal bolą kolana najgorzej siadac i wstawać nie ma i nie bylo problemu z chodzeniem pomóżcie co dalej robic biore od maja mieszkam w usa mam lekarza miałam przeswietlane kolana wyszło artretyzm dali naproxen po którym bóle żołądek co robic jak znasz lekarstwo to napisz nie ma problemu przyslac z Polski dzieki

  adds_comments_list
 9. Artresan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Jestem biegaczką amatorką ( biegam ok 1,5 roku 3-4 razy w tyg. po 10-12km) byłam w mega formie pobijałam rekordy, ale zaczęło boleć mnie kolano i kości. Okazało się, że jakieś zapalenie zero biegania etc. Jakieś leki na receptę, maści etc. Po kuracji powoli zaczęłam wracać do biegania, ale po 4km znowu pojawiał się ból, kolega dał mi artresan active, teraz biegam ok 7-8km ale jak na razie zero bólu, mam nadzieję pobijać kolejne rekordy:)))) polecam artresan active:)

  adds_comments_list
 10. Artresan #

  Badania nad wpływem glukozaminy i chondroityny na chorobę zwyrodnieniową stawów, wynik, których opublikowanio bodajże w 2010r. na łamach British Medical Journal, wykazały ich skuteczność na poziomie placebo.
  Źródło (w j.ang.): bmj.com/content/341/bmj.c4675

  Stąd apel do potencjalnych nabywców Artresanu i innych, podobnych specyfików – nie dajcie się zwariować. To preparaty, które zapewne nie są szkodliwe (pomijając okazjonalne sensacje żołądkowe), ale nie działają. Swoją drogą polecam lekturę ulotek zamieszczanych w pudełkach z takimi suplementami. Są bardzo sprytnie napisane – nie zawierają wyrażonego wprost stwierdzenia, że ten konkretny preparat będzie działał w określony sposób, tylko to sugerują, skądinąd bardzo przekonująco.

  adds_comments_list
 11. Artresan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Większość opini w internecie jest pisanych za $$$ więc szkoda czasu na czytanie opinii. Mam na dzieję że pomogłem w otwarciu głów.

  adds_comments_list
 12. Artresan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Okropne gazy, ciągłe wzdęcie i gazy, ale kolano nie boli.

  adds_comments_list
 13. Artresan #

  WWitam jedynym potwierdzonym lekiem na stawy czyli (siarczan chondroityny)jest structum (na recepte), W połączeniu z kolagenem jest np w collaflex lub ortonflex. Poza (structum) to są wszystko suplementy diety więc ich skuteczność nie jest nigdzie potwierdzona. :) Mam nadzieje ze pomogłem :p

  adds_comments_list
 14. Artresan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Rzepka lewego kolana zaczęła mnie boleć, jakieś trzeszczenie słyszałem i po tygodniu zażywania artresanu zauważyłem pozytywną zmianę…Ból mniejszy, normalnie mogę chodzić…

  adds_comments_list
 15. Artresan #

  Bolały mnie bardzo stawy biodrowe już po 10 dniach poczułem, że ból ustępuje. Po 40 dniach brania(aktualnie nie biorę) nie czuje bólu. Polecam -wg mnie doskonały na regeneracje.

  adds_comments_list
 16. Artresan #

  Wielka lipa, opinie piszą sami aptekarze i pracownicy firm by produkt się sprzedawał nie polecam lepiej zgłosić się do lekarza neurologa lub chirurga

  adds_comments_list
 17. Artresan #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mam 55 lat, i lubią chodzić z żoną na spacery. Niestety bardzo często po spacerze moje kolana są tak obolałe i opuchnięte, że mam wrażenie, jakby miały mi z nich jakieś krasnale wyskoczyć. Często stosuję ARTRESAN, który mi pomaga i któremu mogę zaufać.

  adds_comments_list


Znasz Artresan? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.