Afobam


Afobam to odpowiednik uspakajającego leku Xanax. Pomóc może przy nerwicach, w okresie bardzo silnego stresu, oraz w napadach paniki. Jest lekiem o bardzo wysokiej skuteczności i pacjenci zazwyczaj zadowoleni są z jego efektywności. Niestety jest też lekiem problematycznym ze względu na dwa ryzyka, które jego stosowanie niesie. Po pierwsze z części badań naukowych wynika, że jego stosowanie, w zwykłych niepodwyższonych dawkach może długotrwale pogorszyć funkcjonowanie pewnych rejonów mózgu. Inną kwestią jest szansa pojawienia się uzależnienia od leku. Ten problem dotyczy jednak głównie osób używających Afobamu w wyższych niż standardowe dawkach (powyżej 2mg dziennie). W związku z powyższym lek przepisywany jest przez lekarzy niechętnie na dłuższe niż miesiąc okresy.

Afobam z reguły nie przyczynia się do powstrania poważnych skutków ubocznych. Jeśli nie występuje u nas alergia na alprazolam, ani nie łączymy leku z alkoholem możemy czuć się bezpieczni. Oczywiście w wyjatkowych okolicznościach okazać się może że my leku nie tolerujemy i np powoduje u nas halucynacje, wzmacnia lęki, czy pogarsza silnie nastrój. Może wydać się dziwne że lek potrafi spowodować trudności w zasypianiu (szczegulnie u starszych osób)

Napisz swoją opinię o Afobam


Cena Afobam
Skutki uboczne Afobam
Dawkowanie Afobam
Ulotka Afobam
Zamienniki Afobam
Forum Afobam
Najnowsza opinia o Afobam
Zastosowanie i składniki Afobam
Gdzie można kupić Afobam?

Opinie o Afobam (133)

Afobam, ocena średnia

7.1666666666667

Skutecznosc

85/10

  Brak skutków ubocznych

  57/10

   Oplacalnosc

   73/10
    1. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     10

     Lek rewelacyjny 20 min po zażyciu i czujesz się jak nowo narodzony, wszystkie problemy znikają, a Ty czujesz się jak w niebie.
     Miałem taką sytuacje, jak mnie stary opie… z góry na dół zażyłem Afobam 1 mg i mógł sobie krzyczeć na mnie ile chciał, a ja miałem na to wyjeb…

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.