Afobam opinie

Afobam, ocena średnia

7.1333333333333

Skutecznosc

86/10

  Brak skutków ubocznych

  56/10

   Oplacalnosc

   72/10
    Afobam to odpowiednik uspakajającego leku Xanax. Pomóc może przy nerwicach, w okresie bardzo silnego stresu, oraz w napadach paniki. Jest lekiem o bardzo wysokiej skuteczności i pacjenci zazwyczaj zadowoleni są z jego efektywności. Niestety jest też lekiem problematycznym ze względu na dwa ryzyka, które jego stosowanie niesie. Po pierwsze z części badań naukowych wynika, że jego stosowanie, w zwykłych niepodwyższonych dawkach może długotrwale pogorszyć funkcjonowanie pewnych rejonów mózgu. Inną kwestią jest szansa pojawienia się uzależnienia od leku. Ten problem dotyczy jednak głównie osób używających Afobamu w wyższych niż standardowe dawkach (powyżej 2mg dziennie). W związku z powyższym lek przepisywany jest przez lekarzy niechętnie na dłuższe niż miesiąc okresy.

    Afobam z reguły nie przyczynia się do powstrania poważnych skutków ubocznych. Jeśli nie występuje u nas alergia na alprazolam, ani nie łączymy leku z alkoholem możemy czuć się bezpieczni. Oczywiście w wyjatkowych okolicznościach okazać się może że my leku nie tolerujemy i np powoduje u nas halucynacje, wzmacnia lęki, czy pogarsza silnie nastrój. Może wydać się dziwne że lek potrafi spowodować trudności w zasypianiu (szczegulnie u starszych osób)

    Cena Afobam
    Skutki uboczne Afobam
    Dawkowanie Afobam
    Ulotka Afobam
    Zamienniki Afobam
    Forum Afobam
    Najnowsza opinia o Afobam
    Zastosowanie i składniki Afobam
    Gdzie można kupić Afobam?

    Napisz swoja opinię o Afobam

    114 Opinii o “Afobam

    1. Opinia użytkownika o Afobam :

     mi pomaga afoban bardzo dobrze, polecam go

    2. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Moje problemy są bardzo złożone i niestety składają się na nie różne zespoły chorobowe. Jedno wiem, że Afobam to lek, który ratuje mi życie i działa na wszystkie moje jazdy, w przeciwieństwie np. do Olzapinu, czy Asentry, z których muszę już zrezygnować, bo uważam, że mają na mnie bardzo negatywny wpływ, czuję się po nich źle fizycznie, a psychicznie nie działają. Afobam wyciąga mnie z bardzo poważnych stanów, dosłownie w tempie natychmiastowym. Moje paranoje są ciężkie więc w sytuacjach napadu paniki muszę wziąć dawkę 1mg, a w życiu codziennym, kiedy czuję że nadchodzi kryzys, biorę 0,5 mg i czuję się zupełnie normalnie. Dla większości osób są to pewnie końskie dawki, ale na mnie mniejsze nie działają, więc to sprawa indywidualna. Co do uzależnienia, to trzeba bardzo uważać, gdyż to lekarstwo na prawdę działa, dlatego należy je brać tylko wtedy, kiedy jest na prawdę konieczność. Ja po ponad dwóch latach stosowania jestem przy trzecim opakowaniu, więc myślę, że nie jest najgorzej. Gdyby nie ten lek, nigdy nie wyszłabym ze swojej skorupy i nie pokonała swoich najgorszych lęków. Teraz jestem w stanie robić już pewne rzeczy bez tabletki, a kiedyś mdlałam i dostawałam histerii, więc wyleczył mnie też trwale z pewnych fobii. Nikogo oczywiście nie zachęcam, wiem, że niektórzy mają predyspozycje do uzależnień, a inni nie, więc na pewno trzeba bardzo uważać na ten lek, żeby nie popaść w świat idealny.

    3. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Czasem nie da się żyć bez afobamu, po jednej dawce wraca zdrowe myślenie, zero skutków ubocznych.

    4. Opinia użytkownika o Afobam :

     Jest to lek niestety uzalezniajacy, po złamaniu nogi miałam problemy z oddychaniem, a ponieważ było to w Usa szybko zapisali mi lorazepan, nieświadoma zagrożenia brałam ten lek przez 2 miesice, gdy skończyły mi się tabletki przez 5 dni było ok, a 6 tego dnia dostałam takiego ataku, ze myslalam,ze umre/dosłownie/W Polsce przerzucili mnie na afobam 0,25 ale jest ciężko odstawić. Nie polecam uzaleznia.

    5. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Z depresją napadowo-lękową zmagam się drugi rok. Nie wiem już sam czy to depresja czy nerwica. Są miesiące leprze i gorsze. Na początku brałem aciprex przez 9 miesiecy. Czułem się lepiej, ale nie tak jak powinienem. Następnie przepisano mi symfaxin er (venlaflaksyna)i ta sama sytuacja. Raz lepiej raz gorzej. W tym momencie odstawiam symfaxin z 150mg na 75mg i wdrażam do leczenia asertin. AFOBAM nie raz uratował mi życie. Brałem go w skrajnej ostateczności, jak już mój lęk przeobrażał się w panikę. przez 18-19 miesięcy zjadłem niecałe opakowanie. Mam jeszcze chyba z 5 tabletek. Lek mogę śmiało polecić, jeśli wg. można tak to nazwać. Próbowałem dać sobie rade wg. bez jakichkolwiek leków, ale niestety przegrałem to starcie. nie dałem po prostu rady.

    6. Opinia użytkownika o Afobam :

     Lekarz na początku przepisał mi 50 mg / w aptece poprosiłam o mniejsza dawkę, czyli 25 mg. to jedno opakowanie miałam przez 3 miesiące, nie miałam potrzeby, żeby więcej brać lek, 1 tabl dziennie w razie potrzeby. Jest to dobry lek, wycisza, daje lepszy nastrój. Mozna żyć i cieszyć się nim, pozdrawiam zadowolona Teresa

    7. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Bardzo dobry lek pomógł mi na leki związane z nawracającą depresja brany przeze mnie wieczorem powodował świadome sny oraz oobe czyli bardzo przyjemne skutki uboczne

    8. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Badając stężenie będziemy mieli trzy punkty A (0,0), B (1.5, max), C (12, 0.5max); gdzie (czas, stężenie). Przybliżyć taki wykres jest bardzo trudno. Robiąc to w Excelu zobaczymy, że wykres przetnie oś czasu, co jest nierealne. Dlatego, nie polecam stosowania na początku dawki takiej jaka jest na ulotce (3 razy po jednej tabletce). Zaczynamy od jednej, drugą wrzucamy po 12 godzinach, trzecią po kolejnych 12 godzinach. Zmniejszy to skutki uboczne, albo pozwoli się do nich przyzwyczaić.

    9. Opinia użytkownika o Afobam :

     Moje doświadczenie z rożnymi lekami jest duże, wręcz ogromne, nie jestem wkopany w żadne, które wciągają, możne dlatego, że nie raz byłem w szpitalach i powiedzmy wiem, co i jak i kiedy kończyć, żeby się nie wkopać. Moje spotkanie z afobamem jest krótkie, lecz mogę śmiało powiedzieć, że jest to dobry lek na rożnego rodzaju dola leki, czytam dużo o nim i jak działa na każdego, ale każdy jest inny i ma inne doświadczenie. Jak dla mnie: działa dobrze.

    10. Opinia użytkownika o Afobam :

     Mnie Afobam zamula, śpię na stojąco, nie mogę myśleć, po prostu otumania.

    11. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Witam, ja Afobam biorę sporadycznie (1 raz na tydzień 0,25 mg), kiedy zmęczenie połączone ze stresem nie da zasnąć, rano budzę się i dziękuje Bogu, że to wszystko minęło.

    12. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     Afobam to bardzo dobry lek mi pomaga w najtrudniejszych chwilach .

    13. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Brałem różne benzo relanium, klonazepam, cloranxen i afobam jest najsilniejszy. Uważm ze jest dobry na sytłacje stresowe (doły, i różne jazdy). Szybko uzależnia więc trzeba go stosować z głową. Ale lek jest ok. Z psychiką mam problemy już 15 lat. Przerabiałem różne psychotropy i uważam ze afobam do stosowania doraźnego.

    14. Opinia użytkownika o Afobam :

     Ja biorę afobam od kilku lat, co dzień do tej pory mi pomagał, ostatnio niestety nie, mam silne ataki lęku nie mogę ustać na nogach w głowie szum i zawroty ,myślę ze uzależniłam się od niego i czasem biorę po trzy na raz czuję się jak robot i mam myśli samobójcze ????

    15. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     mam nadzieje ze wreszcie dzieki niemu zdam prawko

     1. Opinia użytkownika o Afobam :

      Przerażasz mnie. Jak można zdawać prawo jazdy będąc NAĆPANYM??! Później też będziesz jeździć na haju, bo prowadzenie auta w ruchu dla świeżaka jest stresujące? Żenada.

    16. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Lek jest dość skuteczny. Niestety większe dawki, przy dłuższym okresie brania, mogą powodować sensacje żołądkowo-jelitowe. Tak właśnie było u mnie. Cena tez nie jest niska.

    17. Opinia użytkownika o Afobam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Moja opinie wyrażę krótko: „Nie ma mnie tu, żeby nie mogło mnie być na miejscu”

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.