Aflexin

3,9 [7]

Tagi: , , , ,

Aflexin to środek w postaci tabletek podawanych doustnie do połknięcia. Jest to substancja suplementu diety, którą należy stosować zapobiegawczo, regularnie. Nie jest to w żaden sposób lek i nie leczy skutków chorobowych. Lek stosować należy przeciwko chorobom stawów i chrząstki kostnej.  Pomaga w zapobieganiu bólu rematycznego oraz wszelkich bóli pochodzących od stawów. Wg producenta zapewnia ochronę przed nieprzyjemnego uczucia „skrzypiących stawów”

Najnowsza opinia o Aflexin:

„Aflexin kupiłam na próbę 1 opakowanie już po ok 10 dniach odczułam efekty: znikły mi wszystkie deformacje, szczególnie na rękach i nie odczuwałam już bólu, ale to jedno opakowanie szybko sie skończyło i dolegliwości zaczęły powracać, ale dopiero po ok 6 miesiącach od zaprzestania. Szkoda, że ten preparat wycofano, bo był naprawdę skuteczny, bynajmniej dla mnie….” [czytaj więcej poniżej]

Aflexin otrzymał ocenę średnią: 3,9 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 10 opinii

Aflexin jest stosowany w wypadku: Na Stawy,


Informacje z ulotki Aflexin:

Sprawdź jak działa Aflexin na podstawie ulotki leku:

Aflexin przeciwskazania Aflexin przeciwskazania


Masz pytania dotyczące leku Aflexin?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Aflexin:

Aflexin cena:

Lek Aflexin nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić Aflexin ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić Aflexin?

Oto lista aptek i sklepów z Aflexin:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić Aflexin
 1. Aflexin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Aflexin kupiłam na próbę 1 opakowanie już po ok 10 dniach odczułam efekty: znikły mi wszystkie deformacje, szczególnie na rękach i nie odczuwałam już bólu, ale to jedno opakowanie szybko sie skończyło i dolegliwości zaczęły powracać, ale dopiero po ok 6 miesiącach od zaprzestania. Szkoda, że ten preparat wycofano, bo był naprawdę skuteczny, bynajmniej dla mnie.

  adds_comments_list
 2. Aflexin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałam lek przez dwa miesiace, rewelacja, ale tylko aflexim suplement diety zadne zamienniki, ale na dzien dzisiejszy zniknął z półek niewiedząc czemu? pozdrowienia

  adds_comments_list
 3. Aflexin #

  Po aflexinie zaczęła boleć mnie trzustka.Kupiłam go w aptece , podobno był na promocji za 10zł. Jak na razie zero poprawy, a biorę już 1 miesiąc.

  adds_comments_list
 4. Aflexin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Mój mąż(63) był bardzo zadowolony po zużyciu pierwszego opakowania zniknęły bóle stawów a ja szukam w Rybniku na kręgosłup, ale pani w aptece pod lwem sprzedała mi z glukozaminą też afleksin, ale o chemicznym składzie. Zdziwiłam się, że kosztował tylko 10 zł. i powiedziałam, że ostatnio w tej samej aptece płaciłam drożej. Zauważyłam dopiero w domu ze to inny lek. Mój organizm nie toleruje leków chemicznych. Zamówię przez Internet.

  adds_comments_list
 5. Aflexin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na pozytywny skutek czekałam około sześć tygodni, nie oczekiwałam jednak szybkiej reakcji organizmu, ponieważ na efekty działania środków ziołowych trzeba cierpliwie czekać; zniknęło całkowicie uczucie skrzypienia kolan, niemal zupełnie ustąpił ból, dokuczał mi tylko przed gwałtowną zmianą pogody, wzięłam 120 tabletek, niejednokrotnie nieregularnie, ze względu na tryb pracy, niestety środek zniknął z rynku a dolegliwości wróciły, nie znalazłam suplementu o choćby podobnym składzie, a środki na bazie glukozaminy nie pomagają mi.

  adds_comments_list
 6. Aflexin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Brałam go przez miesiąc. Nie zauważyłam żadnych efektów. Stawy jak bolały, tak bolały. Niepotrzebnie wydałam pieniądze.

  adds_comments_list
 7. Aflexin #

  Nie widze sensu tracenia funduszy na cos, co nie przynosi efektów. Ktoś wymyślił suplement, za który jak sądze zgarnął niemałe fundusze, tymczasem osobiście nie odczułem jakiś radykalnych zmian. Nic specjalnego.

  adds_comments_list
 8. Aflexin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Szczerze mówiąc nic rewelacyjnego. Nie ma, co wydawać pieniędzy na to by tak czy tak stawy bolały przy każdej zmianie pogody…;/ Fakt faktem nie ma żadnych skutków ubocznych, a cena jest całkiem przystępna, ale uważam, że nie jest to lek warty polecenia…

  adds_comments_list
 9. Aflexin #

  Nic specjalnego, kolejny wymysł lekarzy i farmaceutów. Kupiłam zapobiegawczo, ale nie odczuwam jakiś wielkich zmian. Szkoda żołądka.

  adds_comments_list
 10. Aflexin #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Biorę od kilku tygodni
  Nie widzę żadnych zmian choć wiadomo, że nie jest to lek który bierze się jak boli ale na zapas- żeby nie bolało. Dla mnie strata kasy. Skończę pudełko i już więcej nie kupię

  adds_comments_list


Znasz Aflexin? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.