4Flex

2,5 [9]4Flex to według producenta i reklam substancja nowej generacji. Ma przysłużyć się ochronie stawów i kości. Warto jednak zauważyć iż NIE jest to lek a jedynie suplement diety. Należy jednak przypuszczać iż skład zaproponowany będzie mieć wpływ na nasze kości po długotrwałym zażywaniu. Podawany jest w formie saszetek do rozpuszczenia. Nie można traktować go jako substytutu innych leków gdyż jego działanie to wspomaganie rozwoju i zapewnienie odpowiedniego poziomu substancji.

istnieje kilka rodzajów 4Flex skierowanych do różnych grup odbiorców:

 • 4Flex
 • 4Flex Classic
 • 4Flex Sport

4Flex sport to substancja o produkt o zwiększonej ilości L-karnityny, która wspomaga dodatkowo przemianę materii.

Najnowsza opinia o 4Flex:

„Wybrałam jedno całe opakowanie na zmiany zwyrodnieniowe kolan- lek nic a nic tj. suplement nie zadziałał. Jak do tej pory, jak bolało tak boli!…” [czytaj więcej poniżej]

4Flex otrzymał ocenę średnią: 2,5 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 11 opinii

4Flex jest stosowany w wypadku: Na Osteoporozę, Na Stawy,

4Flex opakowanie


Pytania o 4Flex na forum:

  Co na bóle kolan?

Masz pytania dotyczące leku 4Flex?
Zadaj pytanie na forum SprawdzLek.pl


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku 4Flex:

4Flex cena:

Lek 4Flex nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić 4Flex ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić 4Flex?

Oto lista aptek i sklepów z 4Flex:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić 4Flex
 1. 4Flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Wybrałam jedno całe opakowanie na zmiany zwyrodnieniowe kolan- lek nic a nic tj. suplement nie zadziałał. Jak do tej pory, jak bolało tak boli!

 2. 4Flex #

  od paru dni zaczęłam stosować 4flex, właściwie dzięki swojej mamie. Problem mam dość poważny bo chodzi o kręgosłup i o staw biodrowy. Ból był tak czasami nieznośny ze nie mogłam dać nawet kroku, ale teraz po paru dniach brania 4flex, ból ustąpił, oprócz tego zażywam też lek o nazwie, liryka, ma on zadanie ochrony nerwów w kręgach, szczerze mówiąc jego działanie również mi pomaga, ale ma za to efekty uboczne i to dość odczuwalne. Krotko mówiąc 4flex mi pomógł jak na razie odstawić leki przeciwbólowe, które te natomiast niszczyły mi wątrobę. Polecam naprawdę.

 3. 4Flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Totalna ściema, Wszystkie składniki preparatu ulegają całkowitemu strawieniu w żołądku. Stracona kasa. Lepiej jeść świeże warzywa i owoce, chude mięso, ryby oceaniczne, strączki i kasze . i zdrowie gwarantowane. Na stawy najlepszy jest umiarkowany sport plus prawidłowa masa ciała. AMEN

 4. 4Flex #

  Nie oceniam bo nie korzystałem, ale każdy go poleca. Mam pytanie odnośnie spożywania, z tego co znalazłem powinienem go brać raz dziennie ok, ale przez 3 miesiące, czy raczej 1 miech brać, 1 przerwy, 1 brać? dodam że mam 17 lat od 5 lat trenuje lekkoatletykę. Szczególnie interesuje mnie wersja sport. Z góry dzięki.

 5. 4Flex #

  Jestem bardzo zadowolona z 4 flex, należy go przyjmować min. 3 miesiące, można dłużej, ja przyjmuję go od 2 lat, teraz zacznę 4 serię i znowu min 3-4 m-ce, potem robię przerwę, chyba, że kupię po atrakcyjnej cenie/najtaniej płaciłam 39 zł w aptece mellisa kolana nie bolą, są elastyczne, nawet mój mąż zauważył, że bez trzymanki schodzę ze schodów. Bardzo dobry smak, na wieczór z ciepłym mlekiem, a porzeczka pycha. Brałam zastrzyki do kolana, drogie jak szlag -efekt zero.

 6. 4Flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Beznadziejny lek, w ogóle nie ma tam żadnej substancji czynnej biologicznie, która by pomogła zregenerować stawy. Reklama tylko sprawia, że to coś ktoś kupuje.

 7. 4Flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja akurat bardzo chwalę sobie 4Fle , choć jestem sceptycznie nastawiona do wszelkich suplementów . Mam bardzo duże zmiany zwyrodnieniowe stawów kolanowych, rzepkę na wykończeniu, brak łąkotki po dawnej kontuzji. Każdy dzień zaczynałam od leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych,nad ranem i kilka razy w nocy budził mnie potworny ból kolan, rano sztywne stawy nie pozwalały mi normalnie funkcjonować, miałam trudności z wstawaniem z łóżka, z krzesła ,musiałam się czegoś trzymać. Pełna sceptycyzmu i braku wiary w działanie zaczęłam przyjmować 4Flex, po dosłownie 5 saszetkach, będąc w ciężkim szoku zauważyłam znaczną poprawę, przestałam brać leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, co przy braku woreczka żółciowego dało znaczna ulgę i mojemu przewodowi pokarmowemu. Rano nie mam sztywnych stawów, wstaję normalnie, nad krzesłem robię dosłownie „przysiady bez trzymanki”, a w nocy nie budzi mnie ból :) . Polecam, polecam ,polecam… nawet największym sceptykom, gdyż mi poprawił komfort codziennego życia niewyobrażalnie. Nie jest tani, ale wart każdej złotówki .

 8. 4Flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Lk to zupełnie bznadzijna opcja dla chorych na ostoporozę. Nie wiem po co mojej mamie lekaż to zalecił. W jaki to niby sposób mogło zwiększyć gęstość tkanki kostnej i zapobiec złamaniom?

  • 4Flex #
   Skuteczność
   Skutki uboczne(*)
   Opłacalność

   Ponieważ tkanka kostka nie jest zbudowana tylko z fosforanu wapnia, ale również z macierzy zewnątrzkomórkowej, która głównie składa się z kolagenu, chondroityny i kwasu hialuronowego.

   Według najnowszych badań suplementacja wapniem u kobiet w wieku post menopauzalnym nie przynosi znaczących skutków w poprawie wytrzymałości tkanki kostnej.
   Innym sposobem wzmocnienia kości jest suplementacja kolagenem, który pozytywnie przyczynia się do wzmocnienia kości.
   Zatem lekarz postąpił dobrze, a Pani zanim następnym razem napisze, że jest to beznadziejna opcja, niech spojrzy do książek….

 9. 4Flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Faktycznie, lek mocno reklamowany. Wg mnie niestety nie można powiedzieć, że o nim nie słychać. Mimo to nie jest chyba taki zły. Ja oczywiście sceptycznie podchodzę do tego rodzaju akcji promocyjnych ale mimo wszystko działa chyba. Ktoś musiała go dopuścić do sprzedaży. Nie zauważyłem skutków ubocznych. Troszkę drogi.

 10. 4Flex #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Ja jestem niezadowolony. Brałem 1 opakowanie. Bardzo niesmaczne.
  4Flex to znów kolejny preparat cud. Bierze się znikąd i nie wiadomo jak działa. Wszystko nowoczesne, super się reklamuje, wygląda. Cała linia produktów która zawiera najważniejsze grupy odbiorców. Po co sportowcom preparat na kości i co mają wspólnego z chorobami reumatycznymi??


Znasz 4Flex? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
loading...

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.