2 Kc

4,1 [43]

Tagi:

2KC jest jednym z suplementów diety mających pomóc organizmowi w walce z objawami kaca. Kluczowymi jego składnikami są kwas bursztynowy i kwas fumarowy. Zawiera również witaminy i glukozę.

Najnowsza opinia o 2 Kc:

„Działa Naprawdę działa ;) i Nie Reklamuje Tego produktu W Moim przypadku zadziałał 3 Litry wódki na 2 i na Drugi dzień Kaca praktycznie Nie było ;)…” [czytaj więcej poniżej]

2 Kc otrzymał ocenę średnią: 4,1 przy skali od 0 do 5, wyliczoną z na podstawie: 48 opinii

2 Kc jest stosowany w wypadku: Na kaca, Zobacz Inne,

2 Kc opakowanie


Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku 2:

2 Kc cena:

Lek 2 Kc nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
Potrzebujesz kupić 2 Kc ? Proponujemy aptekę:

Dodaj aptekę do listy

Szukasz gdzie można kupić 2 Kc?

Oto lista aptek i sklepów z 2 Kc:
Dodaj aptekę do listy gdzie można kupić 2 Kc
 1. 2 Kc #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Te tableteczki są świetne. Goroąco polecam:)
  Po Świętach mogę spokojnie wrócić do pracy.

 2. 2 Kc #

  Ja także po przekonanie się o skuteczności 2kc piję ile chcę, bez przejmowania się o następny dzień. Zapomniałam, że istnieje takie coś jak „objawy kaca” :)

 3. 2 Kc #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  No właśnie ekstra fajnie, że jest 2kc, dzięki niemu mój kac alkoholowy już mnie nie dopada, szczególnie, że działa bez względu na alko, jaki się pije, bo do tej pory kac po piwie to była tragedia, ból głowy taki, że szok, ale dzięki tym super kac tabletkom mogę pić ile chce;)

 4. 2 Kc #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  dokładnie, nawet gdy takowe wystąpią, np. lekki ból głowy (ale on wystąpić może jedynie, gdy w trakcie picia za mało weźmiecie 2kc) to można także zażyć go na następny dzień w dowolnej formie. Wtedy też go „dobija”

 5. 2 Kc #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na mnie 2kc działa. Zawsze w trakcie picia biorę 2-3 tabletki i się czuję naprawdę dobrze następnego dnia. Nie ma znaczenia czy jest to kac po piwie, czy kac po winie, wódce itp. Ważne jest żeby brać odpowiednią ilość w trakcie picia. I ja nigdy nie spotkałam się z jakimiś ubocznymi dolegliwościami.

 6. 2 Kc #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Na mnie w ogóle nie działa.. Kac taki jak zwykle:/

 7. 2 Kc #

  ja zawsze biorę 2kc w tabletkach w czasie picia i po piciu :) i w ten sposób skutecznie unikam kaca :) nie wiem jak sobie radziłam z kacem zanim poznałam 2kc;p

 8. 2 Kc #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Żadnego działania obiecywanego w ulotkach. Szklanka wody po imprezie lepiej działa. IMHO naciąganie naiwnych i tyle.

 9. 2 Kc #

  Te wszystkie komentarze na plus 2kc to chyba ludzie opłaceni przez producenta piszą.
  Czy wy nie czytacie składu? Przecież to ściema, parę witamin w przeciętnych dawkach w fajnym opakowaniu za ogromną cenę. Więcej potrzebnych mikro elementów i witamin dostarczycie organizmowi zjadając na „kac śniadanie” jajecznicę i popijając herbatą z miodem i dużą ilością cukru + pieczywo z ziarnami. Nie dajcie się naciągać na jakieś śmieszne 2kc.
  A jeżeli chodzi o apteczne sposoby to jedyną rzeczą godną uwagi jest acetylocysteina. 0,6g przed pójściem spać i 0,6g zaraz po przebudzeniu redukuje znacząco objawy kaca. Oczywiście jest to dawka i użycie pozamedyczne tego specyfiku, więc nie namawiam nikogo do stosowania, zamieszczona informacja ma tylko charakter informacyjny.

 10. 2 Kc #
  Skuteczność
  Skutki uboczne(*)
  Opłacalność

  Siemanko ;D w ramach tego że ciężko , wyjątkowo ciężko przeżywam kaca, zakupiłam 2kc na sylwestra. Wzięłam 1 tabl. przed wypiłam jedno piwo i czułam już szumy :P wzięłam później 2 w trakcie picie, mieszałam wszystko co sie dało żeby sprawdzić skuteczność. Rano rewelacja, wzięłam na wszelki wypadek jeszcze jedną i wstałam. Było okay, ale ok 14 w momencie poczułam jakbym przyjęła z 0, 5 , przespałam 3 h i okay. Ale od 2 dni nie wstaje z kibelka. Podsumowując: na złe samopoczucie działa, ale jak ktoś weźmie więcej niż 3, to występuje zatrucie….


Znasz 2 Kc? Oceń go!

Skuteczność
Skutki uboczne(*)
Opłacalność

Ocena:


GD Star Rating
a WordPress rating system

Przeczytaj opinie o leku od ludzi, którzy go zażywali.